Мотивували до пошуку роботи

У соціально-психологічному тренінговому центрі Чаплинського районного центру зайнятості, згідно договорів про співпрацю із Херсонським обласним соціально-психологічним центром «РаДуГа», нещодавно були проведені два тренінги.

А саме: тренінг «Активність – запорука вашого працевлаштування» для осіб, які мають тривалу перерву в роботі та «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування» для молоді що перебуває на обліку в центрі зайнятості.

Заходи мали мотиваційний характер і були спрямовані на активізацію безробітних до пошуку власних внутрішніх та зовнішніх ресурсів, формування активної життєвої позиції, готовності стати суб'єктом рішення своїх проблем.

Учасники тренінгів опрацювали сучасні методи пошуку роботи, навчились правильно складати резюме та отримали практичні навички проходження співбесіди з роботодавцем. Також, активно обговорюючи проблемні питання, прийшли до спільного висновку, що для досягнення успіху в сучасних умовах необхідно змінювати власний світогляд, формувати нові моделі і стратегії поведінки, підвищувати самооцінку.

Тренер психологічного центру «РаДуГа», яка вела захід, зосередила увагу присутніх на важливості впорядкування власних цілей щодо працевлаштування, оцінки своїх можливостей та потреб ринку праці. Кожна людина має певний професійний потенціал, а оцінивши себе об'єктивно, можна досягти успіху - треба лише по-справжньому цього бажати.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів