Земельна ділянка на Херсонщині продана дорожче майже в 5 разів

На Херсонщині у результаті конкурентних земельних торгів вартість лоту збільшилася майже в 5 разів

У Херсонській області за результатами земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Каланчацького району земельну ділянку було продано у 4,8 разів дорожче, ніж було заявлено у стартовому пакеті. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у області.

«Відкриті земельні торги на конкурентній основі, які органи Держземагенства почали широко застосовувати відповідно до доручення Уряду, вчергове довели свою економічну доцільність, сприяючи збільшенню надходжень до місцевих бюджетів», - наголошується земельною службою області.

Як зазначається в повідомленні, у ході конкуренції під час останнього аукціону було зроблено 76 кроків і, таким чином, ціна збільшилася на майже 200 тис. гривень - з 52,611 тис. грн до 252,532 тис. грн.

Головне управління Держземагентства Херсонщини також повідомляє, що на сьогодні в області розпочато чергову процедуру з підготовки ділянок до продажу на наступних земельних торгах.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів