Юні зірки Херсонщини

26 – 28 грудня 2014 року у м. Скадовськ в спортивній залі комунального закладу «Районний будинок культури» пройшов Всеукраїнський новорічний турнір «Юні зірки» з боксу.

Турнір організували та спільно провели дитячо-юнацька спортивна школа Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» м. Херсон та дитячо-юнацька спортивна школа Скадовської районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

У змаганнях взяли участь команди з міст Полтава, Мелітополь, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Херсон, Гола Пристань, Цюрупинськ, Скадовськ, Чернівці, Кобиляки та с. Великі Копані. Всього 72 учасники 1999 – 2003 років народження.

Під час урочистого відкриття змагань, голова райдержадміністрації Юрій Олександрович Бобилєв у своєму привітальному слові до юних спортсменів, тренерів та вболівальників зазначив, що спорт не тільки пропагує здоровий спосіб життя і служить зміцненню здоров'я населення, а ще і розвиває і формує у молоді та підлітків почуття відповідальності, впевненості, прагнення перемоги, почуття дружби та взаємопідтримки. І особливо важливо, що ці юні і талановиті діти повинні вже зараз вчитись любити свою рідну батьківщину, коли вона переживає такі складні часи.

Учасники змагань, натхненні словами голови райдержадміністрації і завдяки високому рівню підготовки, продемонстрували найкращі бійцівські якості і тому кожен бій був яскравим та видовищним. Велика кількість вболівальників, які були присутні на заході, отримали справжнє задоволення і щиро вітали кожного з учасників боїв.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів