Газеті міської ради «Херсонський вісник» депутати таки дали життя

Сьогодні, 26 грудня, відбулася сесія Херсонської міської ради 6 скликання, на яку виносилося 73 питання, більша половина з яких – земельні.

Депутати затвердили питання про зміни до міського бюджету на 2014 рік, про звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної ради України, Голови Державної казначейської служби України.

Підтримали депутати і питання про затвердження Міської програми підтримки офіційного друкованого органу міської ради – газети «Херсонський вісник», хоча це питання викликало немало суперечок серед народних обранців.

48 голосами із 51 депутати міської ради затвердили питання про звіт комунального підприємства Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» за 2013 рік.

Нагадаємо, що на сьогоднішню сесію виносилось питання про реорганізацію Станції швидкої допомоги ім. О. Ягофарова шляхом приєднання до комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

Голова «медичної» комісії міської ради Людмила Ломако зазначала, що за дане питання необхідно проголосувати. Народні обранці прислухалися до її слів, тому питання про реорганізацію Станції швидкої допомоги ім. О. Ягофарова сьогодні було затверджено.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів