Про сесію Херсонської обласної ради

На ХХХII сесію Херсонської обласної ради VI скликання виносилось 35 питань порядку денного. Майже всі питання були затверджені.

Під час сьогоднішньої сесії обласної ради депутати проголосували за такі питання: про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2014 рік за підсумками 9 місяців 2014 року; про звіт щодо виконання обласного бюджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до обласної програми відновлення авіаційної діяльності та розвитку аеропорту «Херсон» на 2013-2015 роки; про стан справ щодо діяльності комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради та інші.

З усіх питань порядку денного, які виносилися на сесію не затвердженим стало лише одне – про керівника комунального підприємства «ліки Херсонщини» Херсонської обласної ради. А питання про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області, які пропонуються до приватизації у 2015 році було зняте з голосування.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів