Проблему безробіття обговорили на Херсонщині

Нещодавно у Високопільському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл із головами сільських, селищних рад району та представниками сільськогосподарських підприємств.

У ході заходу були обговорені найгостріші проблеми району серед яких і проблема безробіття. Адже район, у загальному, має сільськогосподарське направлення та великий відсоток робіт виконується сезонно.

Тому організація сезонних, громадських та інших робіт тимчасового характеру - затребувана послуга державної служби зайнятості. Протягом цього року активно в цьому напрямку працювали Пригір'ївська, Іванівська, Новопетрівська сільськи ради та Високопільська селищна рада. Працевлаштовані на громадські роботи 62 безробітних, до робіт тимчасового характеру залучено 282 безробітних.

Проведення громадських робіт - це матеріальна підтримка безробітних, і відчутна допомога територіальним громадам у вирішенні питань благоустрою та озеленення територій населених пунктів. Безробітні впорядковували кладовища, пам'ятники загиблим воїнам, займалися вирубкою порослі, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ тощо.

Під час проведення круглого столу намічені перспективи організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2015 рік. Голови сільських та селищних рад підтримали ініціативу розширити перелік видів суспільно корисних робіт для району, адже це дуже відчутна допомога, як громаді так і для безробітних.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів