Світ не без добрих людей

В усьому світі зоопарки є місцем паломництва туристів і гордості жителів країни. А ось наш, херсонський, розташований у гідропарку, викликає лише сум від утримання тварин. Та як мовиться "Світ не без добрих людей".

Роками в жахливих умовах утримувались тварини у херсонському зоопарку, що у гідропарку. Тут у залізних маленьких клітинках, що не відповідають жодним стандартам і вимогам, дивом виживали ведмеді і вовки, лисиці і мавпочки. Нарешті про цих нещасних тварин дізнались представники Міжнародного благодійного фонду ім.Лоренса Ентоні.

Директор українського філіалу містер Лайнел де Ланже разом із активістами з Миколаєва розпочав активну роботу з порятунку цих тварин. Для вовків вже змонтовано новий великий вольєр. Тварини одразу пожвавішали багато рухаються. Цей простір близький вже до природнього. І зараз будується нова клітка для ведмедів із басейном з проточною водою.

Заплановано, що новий вольєр для ведмедів коштуватиме близько 25 тис. доларів. І це тільки початок перебудови зоопарку. До того ж, щодня волонтери годують тварин на 500-600 гривень. Ми поцікавились за які кошти? Виявляється херсонському зоопарку допомагають небайдужі люди з Америки і Канади, Австралії та Європи, Африки. Парадокс, але від херсонців надійшло лише 300 гривень за півроку. І тільки один херсонець надав будівельних матеріалів на 40 тис. гривень. Волонтери зібрали певну суму грошей, але їх на все не вистачає.

Волонтери акцентують, що краще допомогти навіть не грошима, а матеріалами і продуктами. Раціон у тварин різноманітний: їм потрібні свіжі овочі і фрукти, м'ясо і риба. Щодня волонтери з Миколаєва приїжджають в Херсон і годують наших тварин з 10 до 12 години. Тут з ними можна поспілкуватись і за бажанням допомогти. Також більше дізнатись про роботу миколаївських волонтерів у херсонському зоопарку можна на сайті www.laeoukraine.orq До речі, усі тварини будуть зареєстровані, аби уникнути їх подальшого продажу.

Надднепрянка

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів