Знайди роботу – зміни життя

15 грудня у рамках Всеукраїнської декади зайнятості «Державна служба зайнятості - з людьми і для людей» відбувся інформаційно-роз'яснювальний семінар, проведений спеціалістом Скадовського районного центру зайнятості спільно з працівниками Скадовського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Херсонській області.

Захід був проведений з метою покращення співпраці між двома структурами та надання допомоги у працевлаштуванні засудженим до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Головний спеціаліст центру зайнятості Сайко Д.І. пояснив присутнім порядок реєстрації у центрі зайнятості, оформлення та реєстрації трудових договорів, надав інформацію про вільні робочі місця для працевлаштування. Крім того, засуджені, які перебувають на обліку в інспекції, отримали інформацію про можливість професійного навчання за направленням служби зайнятості. При цьому було наголошено, що всі перелічені послуги надаються безкоштовно.

Наприкінці зустрічі були надані вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли у присутніх. Зокрема, ті цікавились розміром мінімальної заробітної плати, яка наразі встановлена чинним законодавством, виплатою допомоги по безробіттю і, навіть, правилами складання резюме. Подискутували і навколо проблеми неофіційного працевлаштування та його наслідками для працівника й країни в майбутньому. Наприкінці діалогу учасники отримали інформаційні буклети, що нагадуватимуть про кроки, які треба зробити, аби розпочати свою трудову діяльність, ознайомилися з роботою Інтернет-порталу «Труд».

Також, під час заходу, було підкреслено, що усі працівники служби зайнятості завжди готові до співпраці, надання як консультативної, так і практичної допомоги підобліковим засудженим задля досягнення спільної мети - працевлаштуванні зазначеної категорії громадян та профілактики скоєння ними нових злочинів.

Сподіваємося, що подібні заходи стимулюватимуть активність для успішного подолання проблеми безробіття, що, в свою чергу, дозволить вести законослухняний спосіб життя.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів