Засуджені Херсонщини готуються до новорічних свят, замовляючи родичам алкоголь та наркотики

Гроші, мобільні телефони, спиртне й наркотики - все це заборонено приносити до виправних колоній.

Проте засуджені та їх родичі вигадують різні способи обійти заборону,а особливо напередодні святкових та вихідних днів.

Завдяки умілим та професійним діям працівників ДПтС України в Херсонській області в період з 09 по 12 грудня при спробі доставки до охороняємої зони у громадян вилучено 16 мобільних телефонів, зареєстровано 5 випадків передачі наркотичних речовин, вилучено 5 пластикових пляшок об'ємом 0, 5 л. з рідиною темного кольору, 8 медичних шприців з коричневою рідиною, 400 доларів США та інше.

За спробу доставки заборонених предметів затримано 5 громадян, з котрих 1 раніше судимий та відбував покарання в одній із установ області.

Вилучені речовини наркотичного походження направлено на дослідження до науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Херсонській області.

В усіх випадках на місце події викликались слідчо-оперативні групи РВ УМВС. Затримані громадяни доставлялись до райвідділів міліції. За кожним фактом вчинення з їх боку правопорушень проводяться перевірки.

Управління ДПтС України в Херсонській області звертається до громадян та роз'яснює, що за незаконну передачу заборонених предметів до охороняємих зон існує адміністративна та кримінальна відповідальність.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів