В Каховці вшанували українських військових

До святкування Дня української армії відбувся урочистий захід у приміщенні Каховського ПКТ ім. Фрунзе. Урочистості розпочалися з хвилини мовчання – вшанування пам'яті за тими воїнами, які віддали життя за Україну.

З вступним словом до присутніх звернувся тимчасово виконуючий обов'язки командира оперативного мобільного угруповання «ПОЛІССЯ» генерал-майор Ігор Федоров, який зокрема сказав: «Є бачення Президента, що у майбутньому Збройні Сили України – це потужне військове угруповання. Я ж переконую, що південно-східний рубіж буде захищено і в цьому напрямі ворог не пройде».

З поздоровленнями та подяками за службу виступили голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов; керівники міст та районних центрів області; начальник управління Служби Безпеки України в Херсонській області полковник Дмитро Ярмак.

«У тому, що на Каховщини спокій, заслуга наших військових», – сказав Віктор Балабанов, голова Каховської райдержадміністрації, який також зазначив, що мешканці Каховщини не залишаються байдужими до своїх захисників. Спільними зусиллями жителів міста та району здійснюється ремонт гуртожитку каховського агроколеджу, для того, щоб найближчим часом розмістити там солдат.

Яке ж свято без подарунків? Почесними грамотами та цінними подарунками військовослужбовців нагородили представники державних адміністрацій Каховки та Херсона. «Шматочок» таврійської землі, картину відомого українського художника, було вручено з подякою від голови Каланчака; отримала подарунки і квіти службова частина Скадовського району.

Окремої уваги заслуговують і ті, чия допомога хоча й опосередкована, але дуже важлива для захисту незалежності країни та охорони її кордонів. 5 грудня – Міжнародний День волонтерів, людей з активною громадською та життєвою позицією. Ми не обираємо час, він обирає нас. «У жодній країні ще не було такого масового волонтерського руху, як на Україні. Це час, коли люди стали єдиними зі Збройними Силами України. Кожного тижня люди їздять на Донбас, везучи допомогу. Тому надзвичайно важливо подякувати їм за все, за те, що вони є, за їх людяне серце», – такими словами вітали тих, хто допомагає рятувати людей.

До присутніх з привітальним словом звернувся Благочинний Новокаховського Благочиння Протоієрей отець Микола Щуцький, який зачитав щиру молитву за мир та спокій в українській державі.

Після завершення урочистої частини, присутніх вітали творчі аматорські колективи Каховщини.

Анастасія КІРПА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів