Затримані браконьєри нищили все живе в Азовському морі

Варварському знищенню природних багатств Азовського моря поклали край співробітники Державної прикордонної служби України.

У морі неподалік Генічеська вони затримали промисловий баркас із двом місцевими жителями, котрі нелегально ловили бичків. Причому їхнім знаряддям промислу виявилися не звичні сітки чи спінінги, а потужна механізована драга. Вони тягали цю величезну «торбу» по дну, буквально «підмітаючи» в неї та винищуючи все живе без розбору – водорості, молюсків, молодь риби.

За кілька годин «роботи» браконьєри витягли аж три центнери дрібного бичка, що годився хіба кішок пригощати. Але заплатять вони за нього, як за «царську рибу» - у вигляді компенсації збитків, завданих навколишньому середовищу, вони мають віддати до бюджету 700 тисяч гривень. Та ще й відповідатимуть перед судом, який може не тільки взяти з них штраф за браконьєрство, а й конфіскувати знаряддя лову – баркас та драгу.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів