Самовільна вирубка лісів на Херсонщині зменшується

Про це сьогодні повідомив на засіданні круглого столу в.о обов'язків начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Михайленко.

Він признає, що самовільна вирубка лісів на Херсонщині існує, але здійснюють її виключно фізичні особи. Державні підприємства і керівники державних підприємств, за його словами, ніяких самовільних рубок не здійснюють і не здійснювали ніколи.

«Фізичні особи роблять самовільні вирубки, для подальшої незаконної реалізації товару. У нас є відповідно складені документи по таким випадкам, які передані до правоохоронних органів. Зазначу, що в 2014 році самовільні вирубки у порівнянні з 2013 роком зменшились у 2,5 рази. Ми аналізували ситуацію 2013 року, були створені рейдові бригади, які патрулюють лісові насадження. Не один майстер лісу, який при виявленні самовільної рубки не в змозі нічого зробити, бо у нього навіть свідків не має скласти протокол. Тепер охорону здійснюють декілька чоловік, які забезпечені транспортом», - зазначив Володимир Михайленко.

Нагадаємо, що в Херсонська область налічує 202 тисячі гектарів лісових насаджень, з них підпорядковані Державним підприємствам – 172 тисячі.

Тетяна БОЙКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів