Діти цюрупинських шкіл радились з мером

У Цюрупинську традиційно за підтримки міського голови Василя Плотнікова проходять новорічні свята для молоді міста.

Так і цього разу активні представники шкільної когорти завітали до міського голови аби разом обговорити проведення Новорічних та Різдвяних свят. У ході спілкування учні висловлювали свої ідеї та побажання. Попередні роки для учнів міста були організовані різноманітні КВК, «Камеді-клаб» та інші розважальні заходи різноманітних форматів. Повідомляє офіційний сайт мерії.

Так, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію у країні, представники шкіл виступили з пропозицією провести благодійний новорічний концерт у підтримку українських військових.

«Діти хочуть, щоб в країні якнайшвидше закінчилася війна, а воїни поверталися до рідних домівок живими та неушкодженими. Патріотично налаштовані школярі хочуть підтримати українських військових своєю творчістю. Продемонструвавши свої таланти та вміння у креативних творчих номерах, виручені кошти від благодійного концерту діти передадуть на придбання теплого одягу для захисників, які знаходяться у зоні АТО.Тому ми охоче їх підтримаємо»,- зазначив В.Плотніков.

Міський голова підтримав пропозицію дітей та пообіцяв всебічну допомогу в організації та проведенні благодійного концерту.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів