Херсонські перевізники відстояли нову ціну на проїзд

У Херсоні знову киплять пристрасті через вартість проїзду в громадському транспорті.

Менше ніж два місяці тому міськвиконком узгодив підвищення ціни поїздки в пасажирських автобусах з двох до трьох гривень. Але умовою подорожчання було наведення порядку в салонах транспортних засобів, збільшення кількості рейсів після десятої години вечора, та випуск на лінію соціальних автобусів для пільговиків.

Та оскільки якість сервісу не підвищилася, міський голова Володимир Миколаєнко особисто ініціював розгляд на сесії міськради питання про повернення до старої ціни проїзду. Серед перевізників зчинилася справжня паніка: одна з фірм підігнала просто до будівлі міськради новенький автобус як доказ оновлення парку, інші перепросили й урочисто пообіцяли всі поліпшення впровадити до кінця календарного року.

Вислухавши запевнення, депутати питання про перегляд тарифів з порядку денного знімати не стали, але при голосуванні лише третина їх підтримала пропозицію повернутися до попередньої ціни у дві гривні. Тож нова вартість проїзду таки «встояла».

Втім, муніципальна влада таки «підсолодила пілюлю» пасажирам, і асигнувала з міського бюджету 85 тисяч гривень на витрати з доставки до Херсона двох «вживаних» київських тролейбусів. Отримати навіть такі агрегати для міста як знахідка: адже останні три роки нових «рогатиків» не купували. А за нинішньою ціною у понад мільйон гривень за один тролейбус вони і взагалі громаді не по кишені.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів