Вулична реклама приносить Херсону збитки замість прибутків

Вулична реклама у Херсоні не тільки не приносить доходів місцевій громаді, а ще й... відбирає у неї кошти.

«Голос України» вже писав про те, що рекламні агенції заборгували скарбничці обласного центру понад сто тисяч гривень за користування землею, на якій встановлені їхні бігборди та лайтбокси.

Але на додачу співробітники міського управління естетики та зовнішньої реклами відшукали ще кілька сотень (!) рекламних носіїв, встановлених без жодного дозволу.

А оскільки власники зносити бігборди за власний рахунок відмовляються чи не визнають їх своїми, цьогоріч з міського бюджету на знесення двох десятків «піратських» конструкцій передбачено витратити 98 тисяч гривень.

Наступного року хочуть за спрощеною процедурою демонтувати ще до двохсот бігбордів, і коштуватиме це недешево – адже знесення та вивезення бодай одного обходиться мінімум у чотири тисячі гривень.

Отут і постає логічне питання: а чи не варто в принципі відмовитися від «засмічення» вулиць рекламою, яка не тільки відбирає в пішоходів вільний простір, а ще й «краде» площу зелених насаджень і гроші платників податків?

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів