Херсонщина захлинається в самогоні

Чим швидше дорожчає «заводське» спиртне, тим більше мешканців Херсонщини переходять на сурогатний алкоголь.

Його тут уже вилучають тоннами! Лише протягом двох тижнів «відпрацювання» стихійних ринків та приватних «гуралень» міліція області зібрала та знищила 2263 літри закваски, 766 літрів готового самогону, 40 літрів інших саморобних напоїв, вилучивши на додачу ще й 98 самогонних апаратів.

Це при тому, що попереднє відпрацювання відбулося тільки в липні нинішнього року, і тоді теж вилучили понад три тонни градусних напоїв домашнього виробництва, і ще 74 самогонних апарати (дані сектору зв'язків з громадськістю обласного управління МВС)!

Але продукт сумнівного походження і досі масово продають з- під поли вдома чи на вулицях: нелегальні «корчмарі» сплатили скромні штрафи, відновили своє нехитре виробниче обладнання, і знову пішло-поїхало. А незабаром очікують ще й нового стрибка попиту на дешеве хмільне: «на носі» тривалі різдвяні та новорічні свята, протягом яких багато хто з співгромадян п'є безпробудно.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон