Про що говорив Володимир Пінькас на херсонському телебаченні?

Коротко про головне розповів начальник управління ДПтС України в Херсонській області у прямому ефірі програми «Ранок на Скіфії»

20 листопада 2014 року у студії Херсонської обласної Державної телерадіокомпанії «СКІФІЯ» начальник управління ДПтС України в Херсонській області генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас взяв участь у ранковій програмі «Ранок на Скіфії».

У прямому ефірі Володимир Григорович розповів телеглядачам про ситуацію, що склалась у Херсонському слідчому ізоляторі та Херсонській виправній колонії (№61) – міжобласній спеціалізованій туберкульозній лікарні через аварійний стан будівель зазначених установ.

Зокрема, мова йшла про вже здійснені заходи, щодо перевезення утримуваних з аварійних споруд до інших установ області, в яких створено дільниці СІЗО. Також обговорено питання реалізації будівництва та передислокації Херсонського слідчого ізолятора та міжобласних спеціалізованих туберкульозних лікарень області за межі міста.

Наступними питаннями, що обговорювались під час ефіру, стали підготовка установ виконання покарань до зимового періоду та стан виробництва при виправних колоніях у тяжкі економічні часи, які сьогодні переживає Українська економіка.

Окрім того, ведучою телепрограми Ольгою Петренко порушено тему надання допомоги військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО та на блокпостах прикордонних територій України.

Обговорюючи дане питання, Володимир Пінькас затвердив: «Ми не хочемо робити з цього собі рекламу, але працівники пенітенціарної служби області, як і весь український народ, не лишаються осторонь і надають допомогу у різному вигляді. Це і предмети особистої гігієни і продукти харчування, і пошив форменого одягу, і виробнича діяльність підприємств установ виконання покарань, а також моральна підтримка дитячими малюнками та листами до військовослужбовців».

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон