У Херсонщини буде потужне парламентське лобі

В цьому переконані всі без винятку члени команди Блоку Петра Порошенка в Херсонській області, що на минулих парламентських виборах здобули переконливу перемогу.Підвести підсумки виборів і поділитися планами на майбутнє «порошенківці» вирішили на зустрічі з журналістами.

На початку зустрічі з представниками ЗМІ, керівник Херсонської обласної організації «Блок Петра Порошенка» Олена Урсуленко підвела підсумки позачергової парламентської виборчої кампанії:

«На сьогодні ми можемо впевнено відзвітувати виборцям, що Блок Петра Порошенка отримав переконливу перемогу на Херсонщині – 22,26% голосів за партію і в 4-х з 5-ти виборчих округах перемогли представники нашої політичної сили.

Такий високий результат Блока Петра Порошенка на Херсонщині є свідченням довіри до президентської політичної сили, правильної стратегії і тактики ведення виборчої кампанії, ретельно підібраної команди кандидатів по округах. Наша спільна злагоджена робота забезпечила переможний результат.

Разом з тим, ми розуміємо, що така переконлива перемога на виборах покладає на нашу політичну силу велику відповідальність, розглядаємо цей успіх як аванс довіри наших виборців на Херсонщині, який ще доведеться відпрацювати в парламенті. Ми готові виправдати довіру херсонців, доклавши для цього всі свої зусилля, знання й досвід», - заявила Олена Урсуленко.

Впевненість лідера обласної організації «Блока Петра Порошенка», готовність працювати на благо Херсонщини повністю поділяють і кандидати в мажоритарних виборчих округах, які здобули перемогу під прапорами цієї політичної сили:

Андрій Гордєєв, юрист (Херсон)

«Ми всі працюємо разом, однією командою і готові гідно представити інтереси жителів Херсонщини в українському парламенті. Вибори були не простими – низька явка виборців, мало молоді на виборчих дільницях...Але ми перемогли і зробили висновки – будемо залучати молодих людей до політичного процесу, адже саме їм будувати нову демократичну Україну».

Іван Вінник, підприємець (Нова Каховка)

«Захоплення від перемоги в нас немає – в країни йде війна, посилюється економічна криза, ситуація в прикордонній Херсонщині дуже не проста... Тому ми переконані, що наша спільна злагоджена робота буде спрямована на економічне зростання в державі, недопущення іноземної агресії, повернення тимчасово окупованих територій».

Сергій Хлань, підприємець (Каховка)

«На цих виборах наша партія отримала великий кредит довіри, але разом з тим ми взяли на себе величезну відповідальність за проведення реформ, які дуже потрібні нашому суспільству. Ми йдемо у парламент, щоб законодавчо забезпечувати ці реформи і ми готові до такої роботи – вже розробляємо законопроекти, які дадуть новий поштовх розвитку нашої економіки в цілому і аграрному сектору зокрема.

Сьогодні у жителів Херсонщини є унікальний шанс бути почутими в українському парламенті – у Верховну Раду заходить єдина депутатська команда патріотів - лобістів нашого краю, ми приступимо до роботи в різних комітетах парламенту і будемо захищати інтереси жителів Херсонської області у вищих ешелонах влади».

Такі переконання поділяють всі члени команди Блоку Петра Порошенка від Херсонщини. Керівник обласної партійної організації Олена Урсуленко пообіцяла, після складання присяги народними депутатами України, представити громадськості весь парламентський депутатський корпус від Херсонської області, включаючи Олександра Співаковського (був відсутній через відрядження) і Федора Негоя, який висловив бажання приєднатися до фракції Блоку Петра Порошенка у новій Верховній Раді України.

Сергій БУШКО

Фото Олександра Корнякова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон