У Херсоні готуються запобігати нещасним випадкам

У зв'язку з початком опалювального сезону проведено семінар-нараду в міському комунальному підприємстві, за участю фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

Під час заходу з працівниками служб охорони праці та посадовими особами підприємства опрацьовано заходи щодо попередження нещасних випадків та аварій при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, а саме обслуговування та експлуатації котельного обладнання.

Спеціалісти комунального підприємства прозвітували про роботи, проведені до початку опалювального періоду, щодо реконструкції об'єктів котлонагляду, спрямованої на безпечну експлуатацію опалювального обладнання, підвищення ефективності теплозабезпечення споживачів та економію енергоресурсів.

Основні заходи стосуються реконструкції котелень, теплопунктів, магістральних теплотрас, заміни насосно-силового обладнання, впровадження автоматичного управління електроприладами, заміни застарілих котлів на більш сучасні та потужні.

Також, в рамках семінару фахівці теруправління Держгірпромнагляду взяли участь у перевірці знань працівників МКП «Херсонтеплоенерго» з Правил будови та експлуатації водогрійних котлів.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон