На Херсонщині провели міні-ярмарки вакансій

З метою вирішення питання працевлаштування населення та оперативного і якісного підбору персоналу для роботодавців Великоолександрівського району 23 і 27 жовтня були організовані та проведені міні-ярмарки вакансій.

До їх роботи були залучені Великоолександрівська селищна рада, Борозенська, Чкалівська сільські ради, Центр первинної медико-санітарної допомоги, Малоолександрівська, Благодатівська, Трифонівська, Калінінська, Новополтавська, Бобровокутська, Новокалузька загальноосвітні школи.

На ярмарках були представлені вакансії сезонного характеру: «оператор котельні», машиніст (кочегар) котельної та «опалювач».

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Л. Славінська розповіла шукачам роботи про стан ринку праці, надала коротку довідку про діяльність підприємств. Також, учасники заходу отримали інформацію про умови працевлаштування, та соціальні гарантії.

Для роботодавців були створені всі умови для проведення індивідуальних співбесід з кожним претендентом на працевлаштування. За результатами проведення міні-ярмарків 16 безробітних були працевлаштовані.

Роботодавці висловили подяку спеціалістам районного центру зайнятості за оперативну та якісну роботу.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон