Моновистави в Херсоні будуть показувати на новій сцені

В Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша сьогодні, 3 листопада, презентували нову, четверту сцену під колом.

Як ми уже повідомляли, сьогодні, в обласному театрі відбулася прес-конференція, під час якої директор театру Олександр Книга повідомив журналістів про те, що режисер театру Сергій Павлюк має намір поставити декілька моновистав.

За словами Олександра Книги, в кінці поточного місяця в театрі мають відбутися прем'єри, уже на новій театральній сцені під колом.

«Херсонський обласний театр відкриває нову сцену, де вже в кінці цього місяця будуть гратись прем'єри. Ми вирішили саме там народити дві прем'єри, які будуть іти в атаку: 18,20 листопада відбудеться прем'єра моновистави за п'єсою Ярослави Пулінович «Наталчина мрія», 25,26 листопада відбудеться прем'єра трагіфарсу за п'єсою Славомира Мрожека «Будинок на кордоні», - зауважив під час прес-конференції директор театру.

Він також повідомив, що обидві прем'єри будуть в постановці режисера театру Сергія Павлюка.

«Перша прем'єра «Наталчина мрія» - це буде моновистава, яку підготувала актриса, яка показала її на академічному концерті і ми вирішили зробити моновиставу. У нас виникла така ідея, що кожен актор нашого театру має зіграти в моновиставі на сцені під колом. Протягом трьох років, кожен актор театру матиме можливість зробити з будь-яким режисером моновиставу. Актор матиме можливість розібрати роль від початку до кінця, бо коли режисер працює з масовими виставами, то не встигає працювати з кожним актором досконало. Тому завдяки такій моновиставі, кожен актор зможе зрозуміти, як вибудовується роль із середини», - розповів на сьогоднішній прес-конференції режисер театру Сергій Павлюк.

Тож чекатимемо прем'єр, які будуть проходити на новій сцені під колом Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша!

Тетяна БОЙКО
фото автора

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон