В Херсоні таки бути теплу?!

Як відомо, в Херсоні опалення цього року почали включати значно пізніше, ніж це було у минулі роки.

Оскільки розпорядженням херсонського міського голови Володимира Миколаєнко, датою початку опалювального сезону визначено 27 жовтня. Хоча Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 22 жовтня дав вказівку починати опалювальний сезон негайно, а під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації було вирішено запуск котелень починати із 24 жовтня.

За інформацією управління житлово-комунального господарства Херсонської облдержадміністрації, станом на 30 жовтня, всі 68 котелень області запущені. Наразі 73% житлових будинків по місту Херсону підключені до опалення, завершити поступове підключення планується сьогодні, 31 жовтня.

Зараз підключено 97% дошкільних установ. Ті дитячі садки, які обладнані автономними системами опалення вже 100% отримують теплоносій. Опалення навчальних закладів складає 87,3%, а оскільки тривають канікули, то стовідсотково опалення тут розпочнеться тільки 2 листопада, для того аби діти прийшли у понеділок, після завершення канікул у теплі класи.

Щодо підключення медичних установ, то тут тепло поки що подається тільки у 99,5% закладів. Зокрема, у лікарні ім. Тропіних котельню включили, а потім аварійно відключили через свищ на колекторі мережних насосів. І зовсім нещодавно в кабінетах та палатах фіксували +11, + 12 градусів тепла.

Варто зазначити, що керівники підприємств та організацій, які мають на балансі котельні, що забезпечують об'єкти соціально-побутової сфери теплом і гарячою водою, повинні забезпечити безперебійну подачу тепла до всіх об'єктів соціальної сфери вже сьогодні – 31 жовтня, а житлових будинків до – 9 листопада 2014.

Крім того керівники відповідних установ повинні:
- мати температурні графіки, з метою економії енергоресурсів;
- контролювати роботу оперативно-диспетчерських служб;
- вести нагляд за роботою аварійних бригад, їх комплектування аварійно-технічним запасом та проведенням заходів з оперативного реагування на можливі аварії, надзвичайні події на об'єктах теплопостачання.

Натомість керівникам організацій, які обслуговують житловий фонд міста, дано завдання забезпечити прийняття теплоносія у житлові будинки, заклади, установи та організувати їх розподіл по внутрішньо-будинкових мережах.

Управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку доручено до 1 листопада 2014 завершити роботи з укладання договорів про забезпечення додаткової спецтехніки для розчищення доріг та розробити маршрути руху спецтехніки під час снігопадів або ожеледиці.

Катерина РУДІК

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів