Голоси на скандальному окрузі в Херсоні перерахують?

Кандидат в народні депутати Олександр Співаковський, який перемагає на цьому виборчому окрузі, заявив, що підтримує пропозицію по перерахунку голосів на спірних дільницях

Четверту добу 182 округ у Херсоні не може встановити результаті виборів. Точиться запекла боротьба між двома кандидатами. Перемогу за даними паралельного підрахунку голосів отримує кандидат від Блоку Петра Порошенка Олександр Співаковський.

Як повідомив кандидат, він абсолютно впевнений у своїй перемозі, але зважаючи на ситуацію з блокуванням роботи ОВК з боку кандидата Одарченка та підконтрольної йому голови ОВК Левківської, готовий на діалог заради встановлення результатів виборів.

З цього приводу кандидат Олександр Співаковський звернувся до Юрія Одарченка, а також до ОВК 182 та ЦВК.

«Наш округ останній в Україні, де не встановленні результати волевиявлення громадян, - каже О.Співаковський. - Загалом по Україні вибори пройшли демократично, а штучно створена ситуація в ОВК 182 кидає пляму на прозорість та чесність цього процесу.

Враховуючи напругу емоцій в усіх учасників виборчих перегонів ми готові на перерахунок голосів на будь якій дільниці, бо впевнені у своїй перемозі.

Але у нас є побоювання щодо порядності наші опонентів із вуст яких не раз лунали звинувачення та погрози. Тому перерахунок бюлетенів можливий лише за умов максимальної безпеки, щоб захистити результати волевиявлення громадян», - заявив Олександр Співаковський.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів