У Херсоні бойкотують «Русский мир»

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Ходосовцев призупинив діяльність Російського центру.

Він був створений тут ще 2011 року як регіональне джерело постачання інформації про життя в РФ за договором з міжнародним фондом «Русский мир».

Однак фактично центр припинив свою діяльність набагато раніше – його ж працівники оголосили йому бойкот, відмовившись від виконання свої обов'язків. Після анексії Криму путінськими військами та початку війни на сході України директор РЦ на громадських засадах, доктор філологічних наук ХДУ Юрій Бєляєв відмовився від керівництва «культурною оазою» Росії.

А виконавчий директор центру Анатолій Поліщук та ще двоє службовців негайно звільнилися. Тож будь-яку роботу в Російському центрі впродовж кількох місяців взагалі не вели, а тепер навіть меблі, телевізор та комп'ютери з його приміщення винесли й розподілили між трьома вузівськими кафедрами для суто навчальних потреб.

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Ходосовцев повідомив «Голосу України», що договір про спільну діяльність, укладений колишнім керівництвом із фондом «Русский мир», передбачає його розірвання не раніше, ніж через 90 днів після повідомлення про відмову від співпраці в односторонньому порядку.

Таке повідомлення фонду вже відправили, тож після закінчення 90-денного терміну буде підписаний новий наказ про остаточну ліквідацію Російського центру в Херсоні.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон