Херсонські міліціонери навчають жити по закону

Працівники міліції Херсонщини приділяють велику увагу профілактиці дитячої злочинності, в тому числі і через відвідування дітьми музею УМВС України в Херсонській області.

З метою виховання патріотизму та формування позитивного іміджу міліції у підростаючого покоління, міліціонери проводять бесіди у школах, організовують Дні відкритих дверей, екскурсії.

Дуже популярним заходом є відвідування дітьми музею УМВС України в Херсонській області. Тут на учнів чекає досить захоплююча розповідь ветерана херсонської міліції про історію розвитку та досягнення міліції Херсонщини з моменту її створення до сьогодення.

Особливий інтерес у дітей викликають зразки вилученої у злочинців зброї та сучасне спеціальне технічне обладнання міліціонерів.

Навіть на шкільних канікулах діти із задоволенням зустрічаються із правоохоронцями. Так, нещодавно працівники управління кадрового забезпечення та кримінальної міліції у справах дітей УМВС організували відвідування музею історії міліції для учнів Цюрупинської спеціалізованої школи №4.

«Екскурсію по музею ми проводили у кілька етапів, адже до УМВС завітали одразу 150 дітей. Поки один клас знайомився з історією херсонської міліції, інші діти розважалися у парку, що знаходиться поряд із будівлею Управління міліції», - повідомив виконуючий обов'язки начальника Управління кадрового забезпечення УМВС майор міліції Олександр Прокудін.

Працівники міліції Херсонщини і надалі вживатимуть всіх можливих заходів з попередження дитячої злочинності та шанобливого ставлення неповнолітніх до професії міліціонера.

По матеріалах СЗГ УМВС в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів