Міліція Херсонщини дає поради, як уберегтися від злодіїв

Міліція Херсонщини дає поради, як уберегтися від злодіїв
До вашої уваги кілька порад, які допоможуть уберегтися від злочинних посягань грабіжників.

Як правило, зловмисник спочатку обирає собі жертву, слідкує за нею, а потім відбирає телефон чи сумочку. Іноді зловмисники підходять до людей і просять подзвонити з мобільного, а коли телефон опиняється у них в руках, тікають. Тож, щоб не стати жертвою злочину, треба дотримуватись елементарних порад:

- не викладати телефон або гроші на стіл у кафе, не діставати на зупинках і в маршрутних таксі;

- не давати дзвонити зі свого мобільного незнайомим людям. Відмову на прохання пояснювати тим, що на рахунку немає грошей або розрядився акумулятор. Треба навчити дітей, як поводитися в такій ситуації, оскільки підлітки соромляться відмовити й найчастіше стають жертвами грабіжників;

- не носити телефон у сумці або барсетці, найнадійніше місце – внутрішня кишеня куртки;

- не розмовляти по телефону на вулиці, особливо, якщо пізно повертаєтесь додому. По можливості, уникайте погано освітлених вулиць, скверів, глухих, безлюдних місць, лісопаркових зон, районів будівництв. Якщо ви затримались допізна, зверніться з проханням до близьких або знайомих зустріти вас біля зупинки та провести додому.

Варто пильнувати свої речі у маршрутних таксі, особливо сумки й барсетки. У громадському транспорті треба звертати увагу на осіб, які знаходяться поблизу вас. Якщо вони викликають у вас підозру – краще перейти на інше місце. Якщо все-таки ви стали жертвою грабіжника – негайно звертайтесь до міліції.

СЗГ УМВС

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів