Генерал Пінькас: Одарченко сам агітував засуджених, а тепер жаліється

Керівник Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області генерал-майор Володимир Пінькас заявив про те, що вибори на дільницях в пенітенціарних установах області пройшли без жодних порушень.

Свої пояснення він направив в першу чергу на адресу кандидата в депутати Юрія Одарченка, котрий почав скаржитися на порушення законодавства під час виборів у колоніях.

«На дільницях у колоніях, і в слідчому ізоляторі були присутні міжнародні спостерігачі, представники мас-медіа та спостерігачі з українських громадських організацій, і жоден з них не зафіксував жодного порушення, - підкреслив Володимир Григорович. – Звинувачення, які з'явилися на нашу адресу в деяких ЗМІ вже після дня виборів вважаю безпідставними. У нас проголосувало 99% засуджених, всі вони зробили свій вибір, і ми забезпечили дотримання усіх законних норм. Про це свідчать відповідні акти та документи, які можуть надати члени ДВК».

За словами керівництва ДПтСУ в Херсонській області жодних скарг на виборчий процес у пенітенціарних установах не надходило не від ув'язнених, не від членів комісій.

«До речі, наші співробітники не мають права брати участі в процесі голосування, коли свій вибір роблять засуджені, з нашого боку жодних втручань в процес не було, - наголосив Володимир Пінькас. – І Юрію Одарченко це має бути відомо. Я взагалі не розумію, як така шанована людина, народний депутат може не знати звичайних законів!

До того ж Юрій Віталійович був присутній на дільниці в колонії № 90, з 19.00 до 3.00 у день виборів. Чому ж він одразу не написав скаргу, чи не склав відповідний акт про порушення, якщо вважає, що останні мали місце? Його спостерігачі та довірені особи на наших дільницях також були присутні, однак жодних зауважень від них члени ДВК не почули.

Мене спантеличує те, що Юрій Одарчено ображає засуджених у своїх заявах. Вони такі ж громадяни України, як і всі інші, вони зробили свій вибір. Нащо ж тоді він сам приїздив у колонії та агітував голосувати за себе, а потім починає висувати незрозумілі заяви?» - висловив щире здивування генерал Володимир Пінькас.

Олена ДОНЧА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів