Прес-служба «Укрпошти»: У штабі Блоку Порошенка, мабуть, помилились...

Прес-служба Херсонської дирекції Укрпошти заявляє, що публікація критики Укрпошти за розповсюдження газети "Вечерний Херсон. Четверг" через поштове відділення Херсон-24абсолютно не відповідає дійсності, навіть більше - є вигаданою і неправдивою стосовно роботи Укрпошти.

Для повної зрозумілості і ясності повідомляємо наступне: Національний оператор поштового зв'язку УДППЗ "Укрпошта" надає понад 50 послуг, у тому числі - і послуги із доставки рекламної та інформаційної продукції, відповідно до вимог Законів України "Про поштовий зв'язок", "Про інформацію", "Про рекламу", Правил надання послуг поштового зв'язку та Правил розповсюдження періодичних друкованих видань.

У цих документах та договорі ХД УДППЗ "Укрпошта" із Кандидатом у депутати Верховної Ради Ю.В. Одарченком за номером 1155 обумовлені всі законні права і обов'язки сторін. І в даному випадку вони безумовно і абсолютно дотриманні.

Залишається лише поспівчувати представникам прес-служби штабу Блоку Порошенка щодо обмеженості у володінні усім комплексом названої інформації, а також, це вже додатково, спробою силового впливу на листоношу під час виконання її службових обов'язків, що передбачає серйозну відповідальність згідно із українськими законами.

Прес-служба ХД Укрпошти

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів