В Херсоні відкрили факультет університету МВС

Сьогодні, 23 жовтня заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар прийняв участь у заходах з нагоди відкриття Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ

Відтепер Херсон знову матиме можливість проводити підготовку висококваліфікованих фахівців для органів внутрішніх справ. Відкриття факультету стало можливим завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ України та активній громадянській позиції жителів міста, які неодноразово зверталися до керівництва МВС та представників влади області з проханням відновити роботу навчального закладу.

Заступник Міністра внутрішніх справ України - керівник апарату МВС Сергій Чеботар та ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Користін одночасно перерізали стрічку та відкрили Херсонський факультет ОДУВС.

На урочистому відкритті факультету були присутні радник Міністра внутрішніх справ генерал-майор міліції Анатолій Бахчиванжи, начальник УМВС України в Херсонській області полковник міліції Артур Мєріков, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, представники від керівництва області, ветерани ОВС, викладачі факультету, родичі курсантів та представники засобів масової інформації.

Заступник Міністра МВС Сергій Чеботар привітав присутніх з відкриттям філіалу Одеського державного університету Міністерства внутрішніх справ. Він зазначив, що виховання молодих кадрів для Міністерства Внутрішніх Справ є важливим етапом у реформуванні міліції. Нове покоління буде зростати на нових європейських засадах.

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник міліції Олександр Користін розповів, що навчальний заклад - це велика дружна родина, яку єднають спільні традиції, інтереси та спільна мета - чесно й віддано служити українському народові. Від імені колективу університету Олександр Євгенійович вручив командирам відділу швидкого реагування "Сокіл" та спеціальної роти міліції УМВС два спеціальні приціли для короткоствольної вогнепальної зброї, які розробили науковці університету.

Начальник УМВС Артур Мєріков повідомив присутнім журналістам: "Хочу подякувати Міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову за те, що Міністерство підтримало пропозицію по відновленню у Херсоні підготовки спеціалістів-правоохоронців. Я упевнений, що майбутні випускники факультету, виховані на принципах патріотизму та служіння українському народові, обов'язково поповнять ряди херсонської міліції, будуть з честю виконувати свій обов'язок і продовжать попередні надбання навчального закладу".

Херсонський факультет уже має свої традиції. Він пройшов довгий шлях розвитку від Херсонської спеціальної школи міліції до Херсонського юридичного інституту. Серед його випускників є багато відомих керівників управлінь та підрозділів ОВС, а також тих, хто ніс службу в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, бійці батальйону "Херсон", які з честю виконали свій обов'язок на сході країни.

В свою чергу ректор ОДУВС Олександр Користін вніс пропозицію щодо присвоєння Херсонському факультету імені "Героїв батальйону спеціального призначення "Херсон".

За проявлені мужність, вірність Присязі під час відрядження у зону АТО ряд бійців батальйону за ініціативи керівництва УМВС отримали чергові спеціальні звання. Сержантські та офіцерські погони працівникам підрозділу вручив особисто заступник Міністра Сергій Чеботар. Також Сергій Іванович вручив ключі від службових квартир 4 працівникам батальйону патрульної служби особливого призначення, постраждалим під час проведення антитерористичної операції на сході країни.

Для гостей провели екскурсію по території навчального закладу. Присутні оглянули полігон, спортивну залу, просторі аудиторії, тир та приміщення для проживання курсантів. Заступник Міністра подарував новоствореному факультету телевізор та ноутбук.

Після закінчення церемонії відкриття заступник Міністра Сергій Чоботар провів робочу нараду з питань проведення позачергових парламентських виборів, а також реформування міліції. На нараді був присутній голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Путілов, який зазначив, що завдяки спільним зусиллям, належній співпраці місцевих органів виконавчої влади та міліції, правильній координації діяльності ми зможемо досягти ефективних результатів.

По матеріалам СЗГ УМВС України в Херсонській області

Фото Дмитро Кулаков

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів