Відкрите звернення партії «Блок Петра Порошенко» в Херсонській області

Вчора, 22 жовтня 2014 року в приміщенні відділення поштового зв'язку №24, яке розташоване за адресою: м. Херсон, вул. Ладичука, будинок №64 з порушенням виборчого законодавства розповсюджувалась газета«Вечерний Херсон. Четверг» випуск №49 від 23.10.2014 року.

Замовником газети є кандидат у народні депутати України Ю.В. Одарченко (вихідні дані: громадсько-політична, літературно-художня газета «Вечерний Херсон. Четверг». Свідоцтво ХС №501/152Р від 17.12.2010 р., загальний обсяг матеріалів: 8 сторінок, відповідальний за випуск: Сухопаров С.М. Підписано до друку: 17.10.2014 р. Газета віддрукована у ПАТ «ХМД», наклад: 80 000 примірників, замовлення №2455).

В публікаціях цієї газети міститься достатньо «чорного піару» проти багатьох кандидатів від Херсонської області, а також проти провласної Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» та проти кандидата-мажоритарщика від Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Справа в тому, що всі відділення поштового зв'язку Укрпошти є державними підприємствами, оскільки Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є національним оператором поштового зв'язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.

Таке розповсюдження газети в приміщенні Укрпошти є прямим та грубим порушенням законодавства, оскільки відповідно до ч. 5 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Одарченко Юрій Віталійович є кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №182 від політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» та такими своїми діями як замовлення подібних публікацій та розповсюдження таких газет через відділення поштового зв'язку він провокує порушення чинного законодавства кожним працівником, який працює у відділенні поштового зв'язку Укрпошти та розповсюджує передвиборчу агітацію всупереч Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Таким чином, є підстави вважати, що таке протизаконне розповсюдження передвиборчої агітації через відділення поштового зв'язку здійснювалася з прямої вказівки директора Херсонської дирекції «Укрпошта» Вертман Михайла Хаїмовича.

Прес-служба політичної партії "Блок Петра Порошенка"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів