Петро Зборовський: Про що мріють виборці на Херсонщині

У будь-якого виборця є власна мрія, яку він сподівається рано чи пізно здійснити. Приймаючи рішення, за кого голосувати, виборець у своїх намірах наближає цей час.

Та як показує досвід, часто навіть логічним і аргументованим поясненням передвиборних програм кандидатів у нардепи виборці вже не вірять. І це не дивно. Бо вживають такі пояснення нерідко люди, словам яких сьогодні - грош ціна.

То ж чи слід засуджувати представників старшого покоління, які сумують за радянськими часами та голосують за гречку, не замислюючись про те, на які кошти вона куплена та чиї інтереси у парламенті відстоюватиме "щедрий" кандидат? "Усі вони там однакові, захищають лише свої власні інтереси та інтереси олігархів" - так говорять на вулицях про народних обранців.

Сумно. А спробуйте запитати у пересічного громадянина, про що він дійсно мріє. Такому звичайному на перший погляд запитанню часто дивуються ті, з ким я спілкуюсь. Не лише про пенсіонерів йде мова. "Я боюся про щось мріяти, - відповіла мені жінка з двадцятирічним стажем державної служби і трохи згодом добавила - якщо я дозволю собі мріяти, я почну страждати. Бо мрія залишиться недосяжною".

Не було б війни. Був би хліб на столі і тепло в домі - такою, на жаль, є мрія багатьох українців сьогодні. І хто у цьому винен? У других країнах світу також час від часу бувають політичні та економічні кризи, але люди сприймають це більш гідно. Не зриваються на вулицях на незнайомців, і на слова "Доброго дня. Я кандидат у депутати. Дозвольте вас про щось запитати?" не реагують вороже. Гадаю, і мріяти про відпочинок чи придбання нерухомості не перестають.

Хотів би я почути від своїх земляків, що мріють вони побувати в інших країнах, переїхати у новий будинок, відвідати концерти улюблених співаків, яких бачили лише по телевізору, вивчити ще одну іноземну мову, про те, аби діти і онуки отримали гідну європейську освіту...

Український народ дуже терплячий. Та в усього є своя межа. Краще б не випробувати терпіння тих, хто вже настраждався від рішень недбалих політиків. Будь-який народ заслуговує жити вільно та щасливо у своїй власній країні, і мріяти про звичайні приємні речі.

Петро ЗБАРОВСЬКИЙ
кандидат у народні депутати України
від партії «Сильна Україна»
по виборчому округу № 185

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон