У Скадовську справжнє свято

Сьогодні, 20 жовтня з ранку у Скадовську справжнє свято - відбулося урочисте відкриття нових груп — ясельної та молодшої у дитячому садочку «Червона шапочка».

На урочистості зібралися головні герої та гості свята. Серед героїв новосілля, сказав у зверненні міський голова Гавриш Олександр Васильович, — батьки з дітками, що прийшли на навчання, а ще вчора допомагали вихователям з ремонтами, депутати міської ради, які підтримали ініціативу на сесії та взагалі вся міська громада, адже перетворення проведено на бюджетні кошти, а отже за кошти скадовчан. Подякував міський голова всім, з доброї волі яких справу доведено до логічного завершення, або до очікуваного старту навчального року у нових приміщеннях.

З віршами і піснями зустрічали вихованці садка гостей. Дзвінко співали і запрошували на входини. Міський голова допоміг юній господині перерізати стрічку й зустріч з дитячим царством було розпочато.

Передусім благословив на добрі починання та освятив нову дитячу оселю настоятель Свято-Сергієвського храму, благочинний Скадовського округу протоієрей отець Микола Канюка.

Всі бажаючі відвідали новесенькі приміщення, де гостинно всіх зустріли вихователі нових груп «Бджілка» та «Ромашка». А діти тим часом, довго не чекаючи, взялися до головної справи, обрали собі іграшки та й нумо гратися.

До душі їм прийшлися теплі зали, де температура сьогодні 20 градусів, а на подвір'ї було лише 7. І сьогодні за новенькими столами пройде перше заняття для дітей і батьків. У добру путь дружній громаді!

Наталья ТАНГЕЛ
Скадовск

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон