Приємно, коли дякують

Фахівці управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні завжди прагнуть, щоб людина, яка прийшла на прийом, була цілком задоволена спілкуванням.

Найвищою оцінкою нашої роботи стало отримання листів-подяк. Протягом останніх двох місяців до управління надійшло 5 таких. Теплі слова на адресу фахівців, щира подяка, якою вони пронизані – визнання роботи, якого бажаєш більш за все.

Усім, хто працює в управлінні, дуже важлива думка пенсіонерів. За серце чіпляють слова, які Ви пишете: «...за культурное вежливое человеческое обслуживание..», «... за чуткость, внимательность..».

Спеціалісти управління однаково уважно відносяться до всіх відвідувачів. Вже кілька місяців ми тісно контактуємо з людьми, які вимушені були залишити обжиті домівки та покинути рідні місця. Станом на 13.10.2014 в управлінні обліковується 786 осіб, прибулих з Донецької та Луганської областей, які тимчасово оселилися в Херсоні. Всі вони вже отримали свої пенсійні виплати на новому місці. І незважаючи на не облаштованість та багато іншого клопоту, вони знаходять час виразити свою подяку працівникам управління.

«Выражаю огромную благодарность и признательность за чуткое отношение и внимание к проблемам вынужденных переселенцев, за четкую организацию перевода пенсии. Внимание Вашего коллектива тронуло до слез. Испытываешь удовлетворение, что о тебе кто-то беспокоится и коллектив без исключения проявляет внимание. ...»

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів