Херсонські пенітенціарії підбили підсумки роботи за 9 місяців

В управлінні ДПтС України в Херсонській області відбулось розширене засідання колегії управління за результатами діяльності структурних підрозділів протягом 9 місяців 2014 року.

Вчора, 17 жовтня, в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області відбулось розширене засідання колегії управління за результатами діяльності структурних підрозділів протягом 9 місяців звітного періоду.

Засідання колегії пройшло під керівництвом начальника управління генерал-майора внутрішньої служби Володимира Пінькаса, в якому взяли участь керівний склад управління, начальники структурних підрозділів та їх заступники, а також запрошені представники засобів масової інформації та громадськості.

За результатами роботи протягом звітного періоду дана незадовільна оцінка роботі служб охорони, режиму, нагляду і безпеки управління та керівництву Північної виправної колонії (№90), в якій протягом останніх двох місяців допущено дві втечі засуджених.

За серйозні упущення та прорахунки у роботі начальника Північної виправної колонії (№90) та його першого заступника попереджено про неповну посадову відповідність.

Серйозній критиці піддався і начальник відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки управління, котрому встановлено місячний термін на усунення недоліків з подальшим його заслуховуванням на оперативні нараді та визначенням доцільності його подальшого перебування у займаній посаді.

Незважаючи на позитивні оцінки в діяльності служб кримінально-виконавчої інспекції, соціально-виховної та психологічної роботи, виробничої діяльності установ виконання покарань та служб комунально-побутового забезпечення, під час колегії вказано на необхідність посилення роботи у наступних напрямках, таких як: стовідсоткового працевлаштування засуджених, котрі мають позови та аліменти, припинення договірних відносин з підприємствами, які тривалий час не розраховуються з установами пенітенціарної служби області, з подальшим направленням матеріалів до суду.

На завершення колегіального засідання, начальником управління зауважено, що загальна оцінка роботи установ виконання покарань Херсонської області є такою, що потребує покращення, адже мають можливість працювати та розвиватись.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів