Цюрупинські садочки до зими готові

Кожного року, готуючись до зими, влада турбується про малих цюрупинчан, - повідомляє офіційний сайт Цюрупинської міської ради

У Цюрупинській міській раді під головування заступника міського голови Ольги Петриченко відбулася робоча нарада з завідувачами дошкільних навчальних закладів міста.

В ході наради основна увага приділялася підготовці навчальних закладів до зими. Керівники дитячих садочків обговорили питання споживання енергоносіїв та їх раціональне використання в осінньо-зимовий період.

Стосовно організації харчування в закладах, завідувачі повідомили, що дитячі садочки продуктами харчуванням забезпечені повною мірою.

Окрім того, учасниками зібрання було розглянено ряд поточних питань, серед яких питання відвідування та влаштування дітей до дошкільних закладів.

З цього приводу заступник міського голови Цюрупинська Ольга Петриченко повідомила: «Питання влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста залишається напруженим. Багато батьків бажають влаштувати своїх дітей до дитячих садочків у віці до 3-х років. Діючі дошкільні заклади не в змозі охопити потреби усіх бажаючих. На сьогоднішній день, в пріоритеті влаштування закріплене та надається дітям із сімей, які прибули до міста Цюрупинськ із зони АТО».

Офіційний сайт Цюрупинської міської ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів