Безумовним лідером виборчої кампанії на Херсонщині є «Блок Петра Порошенка»

Такий висновок зробив сьогодні під час прес-конференції в Херсоні завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ ім. М. Драгоманова Сергій Штепа

За висновками експерта, результати виборчої кампанії на Херсонщині, як і в цілому по Україні досить цікаві - вони презентують ту зміну громадської думки, яка сталася після революції гідності. Також на формування громадської думки вплинула агресія Росії, військові дії на сході та окупація Криму. «Тому, ми говоримо про те, що безумовним лідером виборчої кампанії є «Блок Петра Порошенка». Тобто, політична сила Президента України переважає по всіх округах області. Якщо говорити про 182 округ, то це 35, 8 %; 183 – 33, 2%; 184 – 37, 1%; 185 – 34,8 %», - проінформував журналістів Сергій Штепа.

«Тобто ми говоримо про те, - пояснив експерт, - що рейтинг і вся виборча кампанія, проходить на довірі та підтримці українцями саме Петра Порошенка. Більше того, ті політичні сили, які в своїй боротьбі використовують більш агресивну поведінку, які до певної міри нападають на Петра Порошенка, а також агітують за військові дії на сході країни – втрачають свою позицію.

Якщо ми говоримо про політичні сили, то після безумовного лідера «Блока Петра Порошенка» друге місце на Херсонщині займає ВО «Батьківщина». А ось в 185 окрузі ситуація відрізняється, тут на друге місце, за нашими даними вийшла «Сильна Україна» Сергія Тігіпка. Третє місце в середньому по Херсонщині займає «Радикальна партія» і вже з певним відривом, а четверте місце займає «Народний фронт», - заявив С.Штепа.

Цікаво, що на Херсонщині, згідно оголошених даних, КПУ набирає більше ніж 5 відсотків. Особливо їх рейтинг сильний в так званих центральних округах – 182, 183, 184 і навпаки досить таки менший в останніх двох. Також більше 5% по Херсонщині набирає «Сильна Україна». Ще дві політичні сили, це «Свобода» і «Громадянська позиція» не добирають на Херсонщині до 5%, їх результат близько 4%.

Записала Тетяна БОЙКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів