На соціальні сорти хліба ціна підвищуватися не повинна

Про це заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов. За словами очільника області, однією з причин збільшення споживання соціального хліба на Херсонщині є поява окремої категорії населення - військовослужбовців.

«Необхідно шукати можливості закуповувати дешеве зерно у дрібних трейдерів, виходити на зерновий ринок, щоб забезпечити потреби області в соціальному хлібі. І ні в якому разі ціна на цей вид продукції підвищуватися не повинна», - сказав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов.

У свою чергу, заступник директора Департаменту аграрного розвитку облдержадміністрації Андрій Неділько під час своєї зазначив, що Департаментом проведено моніторинг стану формування на територіях районів (міст) запасів продовольчого зерна (у тому числі тримісячного незнижуваного), в обсягах, необхідних для забезпечення населення хлібопродуктами на 2014-2015 роки залежно від норм споживання зерна на одну особу та чисельності населення адміністративно-територіальних одиниць.

Також Андрій Неділько поінформував про підсумки роботи агропромислового комплексу області за 9 місяців 2014 року: «Обсяги валової продукції сільського господарства за січень-вересень 2014 року складають 8581,1 млн. грн. Темп росту у порівнянні з відповідним періодом 2013 року складає 119%».

Ольга АТАМАНОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів