На Херсонщині розпочинається місячник навчання

У період з 15 жовтня по 15 листопада на території Херсонщини, як і по всій державі, Державтоінспекція проводить місячник «навчання ПДР».

Упродовж місяця автолюбителі, а також усі бажаючі, зможуть безкоштовно перевірити свої знання в Центрах надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, ДАІ.

За останні роки в Правила дорожнього руху неодноразово вносилися зміни, тож для водіїв навіть з великим стажем керування буде цікаво пройти своєрідне тестування власних знань.

За бажанням громадяни можуть ознайомитися з технічним обладнанням, на якому виготовлюються посвідчення водія нового зразка, майданчиками для початкового керування транспортними засобами та учбовими автомобілями.

Запрошуємо всіх бажаючих вдосконалити свої знання та перевірити обізнаність про Правила дорожнього руху в дев'яти Центрах надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, які діють на території області, кожного робочого дня (з вівторка по суботу) з 13 до 14 години.

Прес-служба УДАІ УМВС
в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів