Який середній розмір пенсії по Херсону?

З початку року управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні призначило пенсії 3537 мешканцям міста.

Станом на 1 жовтня 2014 року 99018 херсонців, у тому числі 611 вимушених переселенців зі Сходу України, отримують пенсію. Середній розмір пенсії по місту становить 1486,99 гривень. Продовжують працювати 24054 пенсіонери Херсона.

Протягом 9 місяців 2014 року послугами «єдиного вікна» скористалося 61173 осіб. Задля зручності громадян, які мешкають на території Херсонської територіальної громади, проведено 13 виїзних прийомів, на яких приділено увагу 186 особам.

Чимало людей похилого віку обмежені у пересуванні, щоб особисто надати документи до управління Пенсійного фонду. З бажанням допомогти стареньким людям, інвалідам загального захворювання, або просто людям, для яких навіть незначна підтримка – це вже крок до надії, спеціалісти відвідують пенсіонерів на дому. З початку року ми завітали до 103 херсонців.

Протягом січня-вересня поточного року до управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні надійшло 184 письмових звернення від громадян. Найбільшу частку письмових звернень складають листи із загальних питань пенсійного забезпечення (39%), друге місце займають питання перерахунку та підвищення розміру пенсії (20%).

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів