У Херсоні в небо відправили побажання миру

У рамках відзначення Всесвітнього дня пошти, Укрпоштою за допомогою балонної пошти одночасно по всій країні у небо відправлено тисячі побажань миру та єдності народу України.

Традиційно на всій планеті до Всесвітнього дня пошти проходить Міжнародний тиждень листа, у рамках якого прийнято писати листи. Незважаючи на розвиток інтернету та інших сучасних засобів комунікації, цей спосіб листування залишається найбільш душевним.

З нагоди Всесвітнього дня пошти, який світова поштова спільнота святкує 9 жовтня, в кожному регіоні України відбулися святкові та урочисті заходи. Не стала винятком і Херсонська область.

Сьогодні, 9 жовтня, починаючи з 13 години, в операційному залі херсонського головного поштамту відбулося спецпогашення художнього поштового конверту «Україна – єдина країна».

У місті Херсоні провели спецпогашення Херсонської області, АРК та міста Севастополь. Ця акція покликана побороти ті негативні явища, які сьогодні є на Україні та повернути їй мир. У проведенні спецпогашення в місті Херсоні взяли учать представники Президента по АРК.

Спецпогашення – це період, коли новенький, щойно випущений конверт запускається у широкий обіг шляхом погашення унікальним штемпелем. Цей захід цікавий як своєрідна зупинка миті, що більше ніколи не повернеться, як прояв штучності, унікальності.

«Унікальний штемпель спеціально випускається до якоїсь знаменної події і в цей день таким штемпелем гаситься конверт. Для сьогоднішнього заходу вибрали штемпель поштамт, по ескізу. Так як ми живемо на території, яка межує із Кримом, то нам зробили штемпеля Севастополя та Криму», - повідомила інженер відділу технологій головного поштамту.

Тетяна БОЙКО
фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів