Херсонщину відвідав Бригінець

Минулого тижня до Херсонської області з робочим візитом прибув народній депутат, представник політичної партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Бригінець.

В ході візиту, народний депутат відвідав Каланчацький район. Він мав декілька зустрічей з представниками місцевої громади та органів місцевого самоврядування, в ході яких відбулася плідна дискусія щодо основних положень програми, з якою політична партія «Блок Петра Порошенка» йде на парламентські вибори.

Громадські активісти та депутати місцевих рад поділилися з представником президентської політичної сили проблемами району, які не вдається вирішити на місцевому рівні, і попросили Олександра Бригинця допомогти.

Зокрема, під час зустрічі народному депутату була надана інформація щодо незаконних спроб приватизувати насосну станцію № 49А, порушень у використанні зрошувальної системи та несплати відповідних податків деякими сільськогосподарськими виробниками Каланчацького району. Вказані факти зловживань і порушень законодавства взяті під особистий контроль народного депутат. Вже готуються відповідні запити до контролюючих органів.

Цього ж дня Олександр Бригінець привітав з професійним святом вчителів та працівників освіти Скадовського і Каланчацького районів, а також провів кілька зустрічей з мешканцями міста Херсона.

Прес-служба Блоку Петра Порошенко

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів