Віддати данину шани та висловити подяку

Саме заради цього сьогодні, 3 жовтня, за ініціативою начальника УМВС України в Херсонській області Артура Мєрікова на урочистості запросили працівників батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон» УМВС.

Окрім нагород працівники батальйону сьогодні отримали ще й зимовий формений одяг, який на теперішній час є одним з найкращих зразків на Україні та відповідає усім стандартам якості.

Працівники батальйону з гідністю виконали свій професійний обов'язок в зоні АТО. Вони ризикували своїм життям заради збереження цілісності та незалежності нашої держави. Тому керівництво та особовий склад міліції Херсонщини висловили працівникам батальйону слова щирої вдячності.

За мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, працівників батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон» УМВС нагородили медалями.

А вручали нагороди нашим героям голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов та начальник УМВС Херсонщини полковник міліції Артур Мєріков.

«Зі своєї сторони обіцяю, що ОДА зробить все можливе, щоб у ваших сімей не було ніяких матеріальних проблем. Наша задача, щоб вся громада, влада, Херсонщина та й вся Україна об'єдналися в єдине ціле. Я упевнений, що ми переможемо і перемога буде за нами. Дивлячись у ваші очі, я бачу там мужність. Українці – горда нація і ми ніколи не станемо на коліна», - звернувся до бійців губернатор Херсонщини Андрій Путілов.

«Ні для кого не секрет, що сьогодні на сході країни йде війна. Працівники батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон» УМВС з честю виконали поставлені перед ними задачі в зоні АТО. На жаль, повернулись не всі. Вічна пам'ять героям, які поклали своє життя за незалежність нашої країни. Я усім вам дякую та хочу вручити нагороди», - сказав в свою чергу до бійців батальйону «Херсон» очільник УМВС Херсонщини Артур Мєріков.

«Я щаслива, що сьогодні від усієї громади Херсонщини маю можливість передати вам допомогу. Цю допомогу розпочала ще в серпні місяці Еліко Маркелія, коли передавала вам комплекти одягу. А 17 вересня у місті Херсоні, за ініціативою державної ТРК «Скіфія» пройшов телерадіомарафон «Ми народ якого не здолати», він йшов з 7 ранку до 23.00. Херсонці могли зробити свої благодійні внески, щоб допомогти в тому числі і вам. Було зібрано 182 тисячі гривень. З цих грошей ми придбали і сьогодні вам вручаємо 100 комплектів верхнього зимнього одягу», - звернулась до працівників батальйону голова фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польска.

Тож тепер бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон» УМВС не будуть мерзнути взимку, бо отримали новий теплий одяг. Але ж ми з вами знаємо, що окрім одягу їх буде зігрівати ще й наша підтримка та віра у те, що все буде гаразд!

Тетяна БОЙКО
фото автора

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон