Податківці Херсонщини підтримали Збройні сили України

Херсонщина разом з усією країною згуртувалась навколо військових подій, в яких беруть активну участь бійці Збройних Сил України.

Підтримавши ініціативу голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Путілова, свій внесок у загальнонародну справу підтримки військовиків зробили й працівники ГУ Міндоходів у Херсонській області.

Від імені профспілкових комітетів ГУ Міндоходів у Херсонській області та держаних податкових інспекцій у містах та районах області начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Віталій Лазарєв із словами вдячності передав заступнику командира оперативного мобільного групування «Полісся» Костянтину Наддолу благодійну допомогу у вигляді продовольчого та речового забезпечення. Податківці області зібрали крупи, макаронні вироби, тушонку, консерви в асортименті, цукор, муку, олію, чай, каву та шоколад, а також зимові спальні мішки та бушлати, предмети гігієни загальною вартістю понад 70 тис.грн.

«Від себе особисто та колективу відомства висловлюю слова вдячності за мужній крок – участь у захисті нашої країни. Адже всі українські хлопці, які наразі несуть військову службу, надають приклад патріотизму, мужності та героїзму. Переконаний, що й це нелегке випробування український народ витримає з честю та гідністю. Адже наші серця наповнює впевненість у мирному завтрашньому дні та віра у власні сили», - зазначив Віталій Лазарєв.

Для фінансування української армії з початку серпня цього року до державного бюджету від Херсонщині вже надійшло понад 12 млн. грн. військового збору.

«Тож херсонці на ділі доводять своє небайдуже ставлення до складної ситуації у нашій країні та до власного майбутнього, виказуючи високу громадянську позицію у прагненні допомогти нашим військовим», - наголосив очільник відомства.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон