Дідусь працював замість онука

На Херсонщині студент порушив закон заради отримання трудового стажу.

Прокуратурою Новотроїцького району проведено перевірку додержання законодавства у сфері захисту прав і свобод дітей, якою виявлено факт видачі службовими особами загальноосвітнього навчального закладу завідомо неправдивих офіційних документів.

Так, директором однієї з шкіл району до табелів обліку більше 2 років вносилися завідомо неправдиві дані про відпрацювання робітником робочого часу, у тому числі нічних чергувань. Прокуратура встановила, що замість зазначеного працівника чергування відбував його дідусь.

У подальшому на підставі зазначених табелів працівнику незаконно нарахована і виплачена заробітна плата у розмірі понад 40 тис. грн. Порушник закону пояснив, що навчаючись у вищому навчальному закладі, вчинив протиправні дії для отримання трудового стажу.

Прокуратурою району вищевказаний факт зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч. 1 ст. 166 КК України. Під час досудового розслідування між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, яку затверджено вироком районного суду.

За інформацією прокуратури Новотроїцького району

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів