Чи в безпеці діти Херсонщини на ігрових майданчиках?

Наприклад, дитячі майданчики Цюрупинська не повною мірою відповідають вимогам безпеки – повідомляє територіальне управління Держгірпромнагляду.

Теруправління Держгірпромнагляду взяло участь у перевірці прокуратурою Цюрупинського району Херсонської області правомірності розміщення та функціонування атракціонів в місцях масового відпочинку дітей у м. Цюрупинськ, а саме, немеханізованого обладнання, розміщеного на дитячих ігрових майданчиках.

Під час обстеження виявлено ряд порушень правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки. Зокрема більшість з перевірених майданчиків захаращені сміттям та сторонніми предметами, мають нерівності, вибоїни. У багатьох випадках металеві конструкції гойдалок знаходяться в аварійному стані, частково демонтовані, мають не зачищені зварні шви, зазубрини, відколи та інші пошкодження. В окремих випадках у зонах гойдалок наявні перешкоди, місця приземлення гойдалок та гірок не обладнані ударопоглинальним покриттям тощо.

Довідки щодо виявлених порушень вимог безпеки утримання та експлуатації обладнання дитячих майданчиків міста надіслано до прокуратури Цюрупинського району.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон