Нардепу-херсонцю ЦВК відмовила у реєстрації

В Україні триває процес по проведенню дострокових виборів народних депутатів України – йде висування кандидатів у народні депутати.

Так, днями, Центральна виборча комісія відмовила діючому народному депутату України з Херсонщини, Федору Негою у реєстрації його кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 186 у зв'язку з тим, що він припустився помилок у документах.

Відповідне рішення було прийняте ЦВК за № 847, від 5 вересня цього року, у якому зокрема йдеться: «...Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їхню невідповідність вимогам Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Підставою для відмови у реєстрації стало те, що особа припустилася помилки у написанні дати подачі документів, які вона подала 3 вересня, тоді як у заяві про самовисунення було зазначено що це сталося 2 вересня, що й стало для ЦВК підставою відмовити у реєстрації та повернути грошову заставу в майже тринадцять тисяч гривень.

Відповідно до чинного законодавства у кандидата є час на виправлення помилок і повторне подання документів до ЦВК.

Нагадаю, що висування кандидатів партіями відбувається до 15 вересня, а самовисуванці мають час до 25 вересня. Останній день реєстрації кандидатів у ЦВК – 30 вересня 2014 року.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон