В Херсоні може більше не бути парка імені Леніна

Про можливе його перейменування йшлося сьогодні, 3 вересня, під час прес-конференції міського голови Херсона.

Мер Херсона Володимир Миколаєнко повідомив, що на офіційному сайті міста розміщено опитування стосовно перейменування парка Леніна на Міський парк, з опитуванням ви можете ознайомитись тут.

Миколаєнко вважає, що в нашому місті стало забагато Ілліча, не дивлячись на те, що його пам'ятника у нашому місті вже не має. «Я вважаю, що до Дня міста ми повинні це зробити. Забагато Ілліча в Херсоні, дуже забагато. Ми повинні пам'ятати про нашу історію, але історії бувають різні. В наш час уже з'являються багато героїв, в нас є Руслан Сторчеус, хлопці, які загинули. Тому, пропозиція така, щоб не громада збивала Леніна з парку (?), а щоб прийняла сесійна зала таке рішення до Дня міста. Наступним, мабуть буде парк імені Ленінського комсомолу, треба ж по черзі. Перейменування парку – це такий подарунок місту, думаю, що буде приємно всім», - заявив мер міста Херсона.

А тепер подумаймо разом, чи всім херсонцям сподобається таке перейменування? Адже жителі міста звикли до того, що парк імені Леніна – це парк імені Леніна і пробачте, кому стане легше від того, що зміниться його назва?

І взагалі, чи буде це подарунком для херсонців, а не черговим «сюрпризом» ще можна посперечатись... Всі ми пам'ятаємо, як пані Зоя Бережна, будучи мером Херсона перейменувала вулиці міста. Але його жителі і по сьогоднішній день називають вулиці такими іменами, які вони носили до того перейменування.

До речі, кореспондент ІА «Херсонці» взяла участь в даному опитуванні на офіційному сайті міста Херсона, так ось, на даний момент проголосувало 574 херсонці. При чому, більшість з опитуваних поставилась негативно до перейменування, по крайній мірі, ще раз підкреслю, на даний момент.

У місті Херсоні приблизно 360 000 населення, частина з яких інтернетом взагалі не користується, або ж просто не читає сайт міста. То ж скільки позитивних голосів має набрати опитування? По справедливості – більше половини, а значить більше 180 тисяч. .. Цікаво, чи набере?

Тетяна БОЙКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів