У Херсоні відкрили новий місяць!

Працівники Виконавчого комітету Херсонської міської ради зробили велике наукове відкриття – вони відкрили новий місяць «Верезень».

Значення цього відкриття важко переоцінити, адже відтепер ми маємо прямий перехід з весни у осінь!

У яких саме галузях господарства міста він стане у нагоді там ще не вирішили, але вже точно знають, що це дасть можливість заощаджувати кошти на виплаті заробітної плати бюджетним працівникам, що стане суттєвою «підтримкою» для міського бюджету. Відтепер гроші, які були закладені на 12 місяців, треба буде виплачувати тільки 7 місяців.

А гроші на підготовку до нового опалювального сезону можна буде зекономити на 100%, адже сезон не буде закінчуватися ніколи. Відтепер повідомлення про те, що місто готово до зими буде вважатися 100% правдою – зима не закінчиться ніколи.

З винаходом нового місяця, влада вирішила ще одну проблему – не треба готувати пляжі, і витрачати гроші на матросів-рятівників.

І ще один плюс піско-сольову суміш можна списувати у продовж всього року...

У яких ще галузях народного господарства міста можна ефективно використовувати наявність нового місяця – саме над цим питанням зараз працюють у апараті виконкому, у зв'язку із чим чергову сесію міської ради, яку планували провести цього тижня, рішенням Херсонського міського голови Володимира Миколаєнко, перенесено на більш пізній термін – 12 вересня 2014 року...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон