Військові на Херсонщині обліковують землю

Згідно з даними Державного земельного кадастру, на території Херсонської області обліковується 5500,8 га земель, що перебувають у користуванні Міністерства оборони України.

Для уточнення площ, що обліковуються у складі даної категорії земель, квартирно-експлуатаційному відділу м. Херсона Міністерства оборони України надано дозвіл на проведення робіт із встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок.

Також, надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок для потреб Міністерства оборони України площею 16,5 га під військовим містечком № 6 (в/ч А1836) на території Таврійської міської ради м. Нова Каховка та площею 11,8 га під військовим містечком № 11 (в/ч А1088, технічна позиція) на території Садівської сільської ради Білозерського району на території Херсонської області.

Загальна вартість проведення зазначених робіт складає 228,4 тис.грн. На сьогодні роботи профінансовано на суму 42,6 тис.грн. Їх завершення потребує виділення додатково 185,8 тис.грн.

ХОДТРК «Скіфія»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів