Політик оцінив роботу херсонських чиновників

Зробив ще, тепер вже колишній керівник виконавчої влади Херсонщини Юрій Одарченко сьогодні, 26 серпня – коли прощався з колективом Херсонської обласної державної адміністрації

Ще 20 серпня 2014 року був оприлюднений Указ Президента України №655/2014 від 18 серпня 2014 року, яким Одарченка Юрія Віталійовича звільнено з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації, яку він обіймав з 2 березня 2014 року.

Але лише сьогодні, 26 серпня 2014 року, Юрій Одарченко, в сесійній залі обласної ради, вирішив офіційно попрощався з колективом - працівниками апарату Херсонської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів:

«Я дякую вам за вашу плідну роботу, і переконаний, що кожен із вас є справжнім патріотом України, котрий з гідністю і честю несе звання державного службовця, - із такими словами звернувся Юрій Одарченко до присутніх у залі облради працівників обласної державної адміністрації.

Я вірю у те, що своєю працею і відданістю нашій державі вам вдасться зробити ще чимало. Адже за такий нетривалий час ми разом досягли неабияких успіхів у різних сферах життя Херсонщини, тим паче у такий складний для держави час».

Серед «неабияких успіхів у різних сферах життя Херсонщини» було названо «збереження спокійної обстановки, уникнення провокацій та унеможливлення проникнення будь-яких агресорів на територію області» та «безкоштовне проведення основних загально діагностичних обстежень, які, безумовно, поширюються і на військовослужбовців та їхні сім'ї».

«Сьогодні на Херсонщині зроблено все для належної перезимівлі українських військовослужбовців, і в холодні пори року особовий склад Збройних сил України буде розташований в капітальних спорудах. Сім'ї громадян України, які були вимушені залишити свої домівки у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, забезпечені усім необхідним.

Соціальні виплати, надання кредитів на житло, виділення земельних ділянок, влаштування дітей до шкіл та садочків тощо – все це та багато іншого нам вдалося зробити на достатньо високому рівні у стислі строки завдяки злагодженій роботі усіх структурних підрозділів облдержадміністрації», - сказав Юрій Одарченко, звертаючись до присутніх у залі.

З тим і пішов...чотирнадцятий губернатор Херсонщини. Тепер, до призначення Президентом України нового очільника області, його обов'язки виконуватиме перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Шепелєв.

По матеріалам офіційного сайту Херсонської ОДА

Фото «Слово і Діло»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів